Facebook ZS Nr 1

SU ZS Nr 1

Facebook biblioteki ZS Nr 1

Filmy ZS Nr 1 w youtube

Przetłumacz stronę


BIP ZS Nr 1

Zadzwoń do nas

Tryb SkypeMe™!

MOODLE

http://zs1nd.cba.pl/moodle/
Moodle - e-learnig online
w Zespole Szkół Nr 1

Pytajnik online

Dzisiaj ...

Dzisiaj jest czwartek 20 Czerwca 2019.
Imieniny obchodzą: Diana, Bogna, Bogumiła, Florentyna, Rafael, Rafał

News

Technikum Złotą Szkołą
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza,
że Technikum w Zespole Szkół nr 1 w Nowej Dębie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce
sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017
i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2017".
· bk dnia 11 luty 2017 15:17:59 · Drukuj
Dzień Niepodległości na sportowo
Taką formę obchodów 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości wybrali uczniowie klasy pierwszej: Klaudia Zięba i Dominik Włodyka. Wzięli oni udział w Biegu Niepodległości organizowanym przez SOSiR w Nowej Dębie. Do wyboru były 3 dystanse: 1700m, 3400m i 5100m. Klaudia i Dominik przebiegli najdłuższy dystans, zajmując czołowe miejsca.
M. Zięba
Galeria zdjęć
· bk dnia 11 listopad 2017 19:11:56 · Drukuj
Noc Filmowa w Jedynce
Po raz kolejny w naszej szkole z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego odbyła się Noc Filmowa. Zainteresowani uczniowie wraz ze śpiworami i kocami pełni zapału i chęci o godzinie 18-tej stawili sie w murach szkoły. Oprócz walorów edukacyjnych jakie przede wszystkim przyświecały temu przedsięwzięciu, noc ta była także świetną okazją do wzajemnej integracji oraz miłego spędzania czasu.
Opiekę nad uczniami sprawowali p.Anna Dzióba, p.Małgorzata Sączawa, p.Dorota Rybak, p.Beata Gajos, p.Elżbieta Jastrzębska oraz p. Agnieszka Wąsik.
Noc Filmowa w szkole z pewnością zostanie jeszcze nie raz powtórzona, bo to cenna inicjatywa, która powoduje, że szkoła wcale nie musi być nudna!
Opiekunowie SU

· bk dnia 10 listopad 2017 21:12:43 · Drukuj
"1 z 10" o Józefie Piłsudskim
W 99 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości uczniowie naszej szkoły zmierzyli się z bogatą w fakty biografią Marszałka Józefa Piłsudskiego. W tym roku przypada bowiem 150 rocznica jego urodzin. Konkurs poprowadził świetny w roli prowadzącego – Bartosz Trela. Wszyscy uczestnicy zaskoczyli nas poziomem swojej wiedzy. W finale konkursu zmierzyli się: Lucyna Rębisz z klasy trzeciej, Piotr Sudoł z drugiej i Dominik Włodyka z pierwszej. Oni również otrzymali główne nagrody. Konkurs był częścią szkolnej akademii, podczas której Andrzej Mazurek, grając na saksofonie przypomniał jedną z najbardziej rozpoznawalnych pieśni z okresu I wojny światowej – „My, Pierwsza Brygada”. Sam Józef Piłsudski w 1924 roku nazwał ją „najdumniejszą pieśnią, jaką kiedykolwiek Polska stworzyła”.
M. Zięba
Galeria zdjęć
· bk dnia 10 listopad 2017 20:32:34 · Drukuj
Debiut nowych koszulek w Parku Trampolin
W czwartek, 2 listopada, uczniowie klasy pierwszej i drugiej otrzymali nowe koszulki szkolne, a już następnego dnia mogli zaprezentować się w nich podczas wyjazdu do Parku Trampolin w Rzeszowie. Uczestnicy wyjazdu skorzystali ze wszystkich atrakcji, jakie oferuje FlyPark. Czas spędzony w basenie z gąbkami, na ścianie wspinaczkowej czy trampolinach sportowych przepełniony był nie tylko wysiłkiem sportowym, ale przede wszystkim ogromną porcją śmiechu i znakomitej zabawy.
Galeria zdjęć
Filmi
· bk dnia 05 listopad 2017 16:40:04 · Drukuj
Dzień Piżamy

Po raz drugi w naszej szkole świętowaliśmy zmianę czasu z letniego na zimowy ogłaszając Dzień Piżamy. W piątek 27.10.2017r. uczniowie i nauczyciele przyszli do szkoły w piżamach i szlafrokach, aby uczcić zbliżającą się noc w której śpimy godzinę dłużej. Nietypowe dni które obchodzimy w szkole to inicjatywa SU, który w ten sposób chce wprowadzić w szkolne mury odrobinę radości. Następne ciekawe dni już wkrótce. Zapraszamy do zabawy.
Opiekunowie SU

Galeria zdjęć
· bk dnia 30 październik 2017 17:37:44 · Drukuj
KOLEJNI STYPENDYŚCI !
Tradycją stało się nagradzanie wybitnie uzdolnionych uczniów z placówek oświatowych prowadzonych przez Starostwo Powiatowe w Tarnobrzegu. 17 października Starosta Tarnobrzeski pan Paweł Bartoszek spotkał się z wyróżnionymi uczniami i wręczył im nagrody w formie stypendium, gratulując nie tylko wysokich wyników w nauce, ale życzył realizacji swoich pasji i spełnienia marzeń. Do życzeń i gratulacji dołączyli się – Wicestarosta p. Krzysztof Pitra oraz Członkowie Zarządu Powiatu Tarnobrzeskiego p. Krystyna Kozieja i p. Jerzy Sudoł. Stypendia z naszej szkoły otrzymali:
Gabriela Jarosz z klasy II, która w roku szkolnym 2016/2017 uzyskała średnią ocen 5,18 i zgodnie z zainteresowaniami swoją przyszłość wiąże z poszerzaniem wiedzy z przedmiotów ścisłych. Przedmioty humanistyczne nie stanowią również dla niej większego problemu, a czytanie książek jest przyjemnością.
Piotr Sudoł z klasy II, ze średnią ocen za ubiegły rok szkolny 5,06, wyróżniający się bogatą wiedzą z przedmiotów humanistycznych, głównie z historii, uzdolniony artystycznie, członek Zespołu Pieśni i Tańca ,,Dębianie”.
Joanna Dwojak uczennica klasy I, której średnia ocen po gimnazjum wynosiła 5,22, zainteresowana poszerzaniem wiedzy z przedmiotów ścisłych, a jej ulubionymi dyscyplinami sportowymi są siatkówka i jeździectwo – dyscyplina TREC, uczestniczka Mistrzostw Polski Juniorów TREC sezonu 2015/2016.
Wszystkim nagrodzonym uczniom gratulujemy, życząc jednocześnie kolejnych sukcesów.
Beata Gajos

zdjęcia: Starostwo Powiatowe w Tarnobrzegu
· bk dnia 20 październik 2017 19:25:09 · Drukuj
Plebiscyt "Nauczyciel na medal"

Zapraszamy do oddawania głosu na nauczyciela naszej szkoły, p. Elżbietę Jastrzębską, która została zgłoszona do plebiscytu organizowanego przez „Nowiny”.
Szczegóły na stronie:http://www.nowiny24.pl/serwisy/nauczyciel-na-medal/

· bk dnia 14 październik 2017 06:59:00 · Drukuj
Dzień Edukacji Narodowej
Nauczyciel… to przewodnik i lider, sternik łodzi. Jednakże energia, która tę łódź napędza, musi pochodzić od uczących się.
(T. Mackenzie)


13 października, w przeddzień święta edukacji, odbyła się uroczystość poświęcona pracy nauczycieli, połączona z Pasowaniem uczniów klasy pierwszej. Swoją obecnością uświetnili ją: Wicestarosta Powiatu Tarnobrzeskiego p. Krzysztof Pitra, oraz niezawodne grono emerytowanych nauczycieli i pracowników administracji i obsługi. Życzenia dla nauczycieli przekazali ks. dr Mieczysław Wolanin i p. Marek Wrona, którzy z powodu obowiązków nie mogli uczestniczyć w uroczystości.
Uczniowie zaprezentowali swoje talenty aktorskie w pokazie o typach nauczycieli, a Andrzej Mazurek i Bartek Trela brawurowo przedstawili scenkę pt. „Biblioteka”.
Był to ważny dzień również dla uczniów klasy pierwszej, którzy złożyli ślubowanie. Żeby tradycji stało się zadość wzięli oni udział w konkursach dotyczących znajomości szkoły oraz materiału z wybranych przedmiotów. Wszyscy doskonale się bawili, klasa zaprezentowała się jako zgrana grupa.
Agnieszka Wąsik
Elżbieta Jastrzębska
Elżbieta Cichoń

Galeria zdjęć
· bk dnia 14 październik 2017 06:51:42 · Drukuj
Z wizytą w schronisku dla zwierząt
Pażdziernik to miesiąc dobroci dla zwierząt, z tej okazji przedstawicielki SU Klaudia i Wiktoria z klasy 1 wraz z opiekunem udały się z wizytą do nowodębskiego schroniska dla zwierzat. Ta wizyta to znakomity przykład , by zaszczepić w uczniach jak najwiecej pozytywnych wartości, uwrażliwić na nieszczęścia , wpoić chęć niesienia pomocy potrzebujacym oraz uczyć przyjaznego stosunku do wszystkich zwierzat.Przekazaliśmy zwierzakom karmę oraz ciepłe koce zebrane podczach akcji "Pomóż zwierzakom przetrwać zimę".Wdzięczność w oczach bezdomnych psiaków była bezcenna.

Opiekunowie SU

Galeria zdjęć
· bk dnia 12 październik 2017 18:31:02 · Drukuj
Dzień Chłopaka w ZS Nr 1
W dniu 29 września Samorząd Uczniowski zorganizował w szkole z okazji Dnia Chłopaka - Dzień Krawata. Uczniowie uczcili ten dzień ubierając kolorowe krawaty. Udział w zabawie wzięli także nauczyciele.
Kornelia Dudziak kl.2a
Galeria zdjęć
· bk dnia 03 październik 2017 18:44:32 · Drukuj
Wygenerowano w sekund: 0.22
2,064,798 unikalnych wizyt